صفحه اصلی » درباره ما

شرکت صادرات و واردات شانگهای آیوی شرکتی است که مشتاقانه مشورت فنی تخصصی ارایه می‌کند و محصولاتی از ماشین‌آلات فلزکاری از قبیل خط نورد سرد کویل فلزی، خط تولید ورق گالوانیزه گرم، خط نواربر، خط تولید لوله و پروفیل با فرکانس بالا، خط شیت‌کن ورق، دستگاه‌های رول فرمینگ و غیره، تولید می‌کند.

ما می توانیم مشاوره فنی ارایه کنیم چون دارای گروهی هستیم که سالها در این زمینه کار کرده‌اند و به جزییات فنی کاملا آگاه بوده و بر اساس شرایط تقاضای بازار محصولات خود را عرضه می‌کند. ما می‌توانیم ماشین‌آلات باکیفیت را با قیمت مناسب در اختیار شما بگذاریم زیرا ماشین‌آلات فوق‌الذکر را در کارخانه‌های خودمان تولید می‌کنیم. کارخانجات ما دور هم جمع شده، دست به دست هم داده و همکاری می‌کنند تا حداکثر استفاده را از منابع بازار بین‌المللی استفاده کنند.

یکی از کارخانجات ما، شرکت مجموعه کامل تجهیزات «ووشی جین یه»،
Wuxi Jinye Complete Set of Equipment Co.,Ltd ، را به عنوان مثال در نظر بگیرید:
«جین یه» به تولید (خط رول بازکن، خط نواربر، رول جمع‌کن) و (خط رول بازکن، ترازگیر، شیت‌کن)، اختصاص یافته است.
ما دفتر مرکزی خود را در ووشی، ‌نزدیک کارخانجات پشتیبان، راه‌اندازی کرده‌ایم. شهر ووشی کنار دریاچه «تایهو»، یکی از بزرگترین دریاچه‌های چین، واقع است؛ ووشی نزدیک شانگهای بوده و یکی از مهمترین شهرهای صنعتی چین است.
ما مکاتبه و ارتباطات فنی کامل و موثر، کنترل شدید و مداوم فرایند تولید، و ترتیب دادن حمل به موقع و منظم، را تضمین می‌کنیم. در یک کلمه، تمام ماشین‌آلات طبق نیازها و سفارش مشتریان ساخته می شود.
مشتریان ما در سرار جهان، به خصوص خاورمیانه و آفریقای جنوبی هستند.
در خاورمیانه، بیشترین صادرات به ایران، عراق، کویت، اردن، عربستان سعودی و ... صورت گرفته است.
در آفریقای جنوبی، بیشترین صادرات به مصر، لیبی، الجزایر و سودان انجام شده است.
نه تنها این کشورها، بلکه به رومانی، صربستان، هند، آفریقای جنوبی، سالوادر، ونزوئلا و غیره نیز محصولات خود را صادر کرده‌ایم. ارزشهای محوری موردنظر ما کیفیت، کارآمدی، اعتبار و انسجام است که ما را در پرواز به اوج و دوردست‌ها محکم و استوار حمایت می‌کند چرا که بی‌تردید این نکات، اساس محکمی است.
اگر شما به خط رول به شیت، خط نواربر فلزات، خط نورد سرد ورق، دستگاه فرمینگ فلزات و دستگاه تولید لوله فلزی نیاز داشته باشید، بی‌درنگ برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
مایلیم مکاتبات و ارتباطات مکرری برقرار کرده و لذا درک بیشتری بین ما و شما ایجاد می‌شود و با کمال میل از شما برای دیدار از شرکت مان استقبال می‌کنیم.

المنتجات ذات الصلة